برندهایی که به آنها اطمینان دارید

 • گرند استریم

  کمپانی آمریکایی گرند استریم از سال 2002 به عنوان پیشرو در تولیدکننده مراکز تلفن، تلفن¬های تحت شبکه و همچنین راهکارهای نظارت تصویری مشغول فعالیت می¬باشد.

  گرند استریم قابلیت ارائه خدمات به کسب و کارهای Small-to-medium و همچنین بازار مصرف کننده با محصولات نوآورانه با رویکرد کاهش هزینه¬ای ارتباطی، افزایش امنیت و همچنین افزایش بهره وری را دارد.

  grandstream
 • لویتون

  لویتون، انتخابی هوشمندانه در راستای ارائه راهکارهای جامع مبتنی بر کابل مسی و فیبر نوری است که مطابق با نیازهای امروز ساختمان های مسکونی، مراکز تجاری و صنعتی عمل می کند. این شرکت با بیش از یک قرن تجربه و با دارا بودن 25000 محصول و 600 اختراع میتواند محیطی مناسب و مطمئن را از طریق شبکه های ارتباطی، راهکارهای دیتا سنترها، سیستم های مدیریت انرژی و کاربری های امنیت و اتوماسیون برای کاربران فراهم نماید. لویتون با بیش از 80 مرکز فروش و 6500 متخصص در سراسر دنیا در حال فعالیت می باشدleviton
 • CTC Union

  شرکت CTC Union در سال 1993 با تعهد در زمینه توسعه، ساخت و فروش محصولات شبکه به ویژه تمرکز بر روی تکنولوژی¬های مبتنی بر فیبر نوری ،کابل مسی و تکنولوژی¬های پهن باند به وجود آمد.

  CTC رشد مداوم خود را ادامه داده تا به یکی از برترین تامین کنندگان محصولات نوآورانه دسترسی سمت کاربر (Last-Mile) در بازار مخابرات تبدیل شده است.

  CTC دارای یک شبکه بزرگ فروش و خدمات پس از فروش در اروپا، آسیا ، خاورمیانه و آمریکا می¬باشد.

  ctc
 • 2N Telecommunication

  2N کمپانی اروپایی پیشرو در توسعه و تولید تجهیزات ICT و حفاظت فیزیکی است. این شرکت دارای رتبه نخست در بازار تولید اینترکام­های تحت شبکه مبتنی بر SIP با دقیق‌ترین استانداردهای بین‌المللی همچون ISO, TÜV, UL, CE است. این محصولات سازگار با تجهیزات برندهایی از جمله Onvif, Milestone, Cisco, Bosch, Avaya, Alcatel و بسیاری دیگر می ­باشند.